objednávky

Dorty objednávejte s dostatečným časovým předstihem. Modelace vyrábíme ručně, časově jsou velmi náročné a naše kapacita je omezena.

Snažíme se na Vaše dotazy a objednávky reagovat co nejdříve. Objednávky e-mailem, přes facebook Dorty-zpm a SMS vyřizujeme kdykoliv. Telefonické objednávky přijímáme až po 15. hodině. Osobní objednávky a konzultace jsou dle otevírací doby možné přímo v provozovně.

Do objednávky uveďte:

  • Jméno a příjmení
  • Kontakt ( e-mail, telefon )
  • Datum oslavy
  • Počet porcí
  • Druh korpusu, náplně a ostatní požadavky ( info v nabídce )
  • Téma dortu (můžete zaslat foto jakéhokoliv vybraného dortu, návrh podle Vašich představ nebo Vám dort vymyslíme sami na dané téma. Požadujete-li kopii nějakého dortu, výsledný produkt nemusí být 100% shodný s originálem. Jedná se o ruční práci.
  • Můžete přímo napsat maximální cenovou hranici dortu (zašleme Vám návrh dortu).
  • Alergie na potraviny !! Domluvíme složení dortu přímo na míru.

Požadujete-li kopii nějakého dortu, výsledný produkt nemusí být 100% shodný s originálem. Jedná se o ruční práci.

Při závazné objednávce zasíláme elektronicky zálohovou fakturu ve výši 60 % z celkové objednávky.

Není-li objednané zboží  vyzvednuto v domluvený den a čas, bez omluvy nejpozději v plánovaný den vyzvednutí, je záloha na zboží nevratná a zboží je nabídnuto k dalšímu prodeji.

Doporučená doba spotřeby je do 24 hodin. Přeprava a skladování dortů by měla probíhat při teplotách 3 – 8 OC. Dorty svatební a dorty s modely převážejte vždy na rovném a pevném podkladu (doporučujeme v kufru auta). Nelze-li   podmínky pro uskladnění zajistit, je lepší si výrobek vyzvednout těsně před oslavou – konzumací. Cukrové hmoty na dortech a zejména jemných jedlých dekoracích pohlcují vlhkost a mohou se roztékat. Okamžikem předání dortu neneseme za takového znehodnocení výrobku odpovědnost.

V Plzni můžeme zajistit po domluvě dodání dortu až na místo určení. Přeprava není zahrnuta v ceně.

Dorty a modelace mohou obsahovat výztuže a floristické dráty pro lepší stabilitu. Na výrobu větších modelů používáme burizonovou hmotu a konstrukce.

Uložit